Your Cart

Orchidey

Jar je obdobie, keď sa väčšina orchideí prebúdza z obdobia pokoja a začína znova rásť. Marec, apríl a máj sú medzi pestovateľmi orchideí mesiacmi najv..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Predstavy tropických diaľav, dobrodružné cesty "lovcov orchideí" a tajuplnosť vytvorená neprístupnosťou a ťažkosťami pri ich zadovážení sa bezosporu v..
0,00€
Bez DPH:0,00€
V povedomí širokej verejnosti sú orchidey rodu Cattleya typickým predstaviteľom orchideí. Kvety sú v prevažnej miere veľké, tvarovo i farebne vyvážené..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Veľa záujemcov o pestovanie orchideí stojí pred problémom, aký druh si zvoliť. Výber je prirodzene najčastejšie motivovaný veľkosťou, tvarom a farebno..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Pri zvyšovaní intenzity slnečného žiarenia a teploty, prebúdzajú sa k rastu aj tropické orchidey, pestované v bytových podmienkach. Druhy, ktoré sme v..
0,00€
Bez DPH:0,00€
S rozmnožovaním čeľade Orchideaceae sú pomerne ešte problémy, hlavne s druhmi mierneho pásma. Pre komerčné účely sú zaujímavé kríženia tropických druh..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Kvety pôsobia na hmyz tromi spôsobmi: vzhľadom, vôňou a štruktúrou. U orchideí je opeľovanie sťažené tým, že v každom kvete je spojených niekoľko peľo..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)